Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.
Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Linko Electric Co., Ltd. Certyfikaty
Zawsze jesteśmy zadowoleni z produktu i usługi, które otrzymujemy od Eunice w Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

—— Nancy Alexander

Doskonała obsługa, Towar wysyłany na czas, Doskonała jakość towaru.

—— Scott Masters

Dostawca AAA +, doskonała komunikacja i wsparcie sprzedaży, znów będziemy robić interesy. Specjalne podziękowania dla Jody Xiong za korektę późnego zamówienia. Z poważaniem, Matt Pansegrouw

—— Matt Pansegrouw

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  CNLINKO została założona w 2004 roku. Bada i produkuje wysokowydajne produkty złączy, które są dedykowane do świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie złączy. Przedsiębiorstwo znajduje się w parku przemysłowym Pengzhou przy ulicy Fuyuan Road 1, Fuyong Street, dzielnicy Baoan w Shenzhen w mieście o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych. Posiada zaawansowane urządzenia do automatyzacji produkcji, które mają zdolność produkcyjną 3 milionów produktów.

  Przedsiębiorstwo stosuje się do wytycznych dotyczących jakości „przestrzegania uczciwości i dobrej wiary oraz stawiania jakości na pierwszym miejscu; dążenie do zaawansowanej technologii i doskonałości; pierwsza i szybka dostawa klientów; pełne uczestnictwo wszystkich pracowników w celu ciągłego doskonalenia się ”. W związku z tym przeszliśmy przez certyfikację CCC, UL, CE, ROHS, ISO9001 i tak dalej. Produkty wytwarzane przez nasze przedsiębiorstwo uzyskały ponad 30 patentów. W 2016 roku otrzymał nagrodę National High-Tech Enterprise. Nasze przedsiębiorstwo stworzyło nowoczesne i dobrze funkcjonujące laboratorium badawcze i egzaminacyjne, rozwija profesjonalny zespół badawczy, posiada stabilne i niezawodne procedury zarządzania oraz cieszy się ostrożnym zarządzaniem łańcuchem dostaw, co zapewnia, że ​​możemy prowadzić przemysł i dostosowanie do międzynarodowego standardu.

 • OEM / ODM
  Mamy ponad 5 lat usług OEM i ODM, wszelkie pomysły na projekt, prosimy o kontakt:

  1. Druk / laserowe logo na urządzeniach.
  2. Wykonaj spersonalizowany pakiet, instrukcję obsługi.
  3. Zrób własny karton do pakowania.
  4. Inne wnioski OEM, ODM.

 • R & D

  Po kilku latach starań CNLINKO poświęca się rozwojowi w dziedzinie złączy na całym świecie. Opanowujemy podstawowe technologie w złączach przemysłowych i posiadamy grupę profesjonalnych zespołów badawczych, które zdobyły kilka międzynarodowych certyfikatów wtyczek lotniczych.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Linko Electric Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sales

Faks: 86-755-86262816

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)